KONST / Litografier / Serigrafi 11525452
nr 1152 5452
Serigrafi
Kewak Zabuosian, signerad och numrerad 158/160, bladets mått: 52x38
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:17:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)